Nie jesteś zalogowany.

Transpedytor.com jest serwisem przeznaczonym dla firm, przedsiębiorców, przedsiębiorstw, właścicieli firm transportowych oraz innych podmiotów i osób prywatnych zainteresowanych rynkiem spedycyjnym. Jeśli posiadasz ładunek, który chcesz szybko przetransportować w dowolne miejsce w Polsce lub Europie, zgłoś ładunek w naszym serwisie podając jego rodzaj i wielkość. Jeżeli posiadasz firmą transportową i dysponujesz samochodami gotowymi do podjęcia ładunku, możesz w każdej chwili zgłosić pusty pojazd lub jego część powierzchni ładunkowej. Zapraszamy również do dodawania ogłoszeń motoryzacyjnych.

Ostatnio dodane ogłoszenia:

Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa NOWA 3
TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY CAŁA UNIA EUROPEJSKA.SAMOCHODY DOSTAWCZE DO 3.5t PLANDEKA-ładowność...

Kategoria: Transport samochodowy

11.07.2014
Wolny Pojazd

Nasza firma świadczy usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego na terenie całej unii europejskiej samochodami dostawczymi do 3.5t : - auto-blaszak ład. 1200kg.-5 palet - auto-plandeka ład.1500kg.-8 palet - auto-laweta ładowność 1 samochód. Ładunki są ubezpieczone. Działamy Solidnie.


11.07.2013
transport krajowy przeprowadzki

USŁUGI TRANSPORTOWE NA TERENIE KRAJU ORAZ UE PRZEPROWADZKI 1,10zł netto za km F-VAT NA ŻYCZENIE KLIENTA ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!!!!